TOEFL IBT / PBT / CBT Sınav Hazırlık Programı

TOEFL sınavı; Listening (Dinleme), Reading (Okuma), Speaking (Konuşma) ve Writing (Yazılı Anlatım) bölümlerinden oluşmaktadır. İnternet tabanlı formata dönüştürülen sınav TOEFL – IBT adı altında 2006 yılından bu yana Türkiye’de verilmeye başlanmıştır. Özellikle Yüksek Lisans adaylarından Vakıf veya Devlet Üniversitelerinden, Hazırlık Sınıfı Atlamak için talep edilen puan 120 üzerinden 80’dir.

GC AKADEMİ’de TOEFL’ a yönelik çalışma 40 saatten oluşan TOEFL Özel Ders veya TOEFL VIP Mini Grup eğitimi şeklinde verilmektedir. TOEFL Özel Ders eğitiminde her bir bölüm için 10 saat ayrılmış olup, her bir bölümdeki başarınıza göre bu saat değişkenlik göstermektedir. TOEFL Sınav Programımızdan faydalanmanız için seviyenizin B2 ( Intermediate- Upper Intermediate ) olması gerekmektedir.  

Ancak eğitmenlerimizin yönlendirmesiyle alacağınız Genel İngilizce eğitimiyle eksiklerinizi tamamlayıp TOEFL Sınav Programımıza başlayabilirsiniz. TOEFL eğitimlerimizin önemli bir bölümü laboratuar ortamında eğitmenlerimizin ders içi ve ders dışı bire bir yönlendirmeleriyle gerçekleştirilmekte ve uzman eğitmen kadromuzla %100 başarı garantilidir.


 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!