IELTS Sınav Hazırlık Programı

IELTS  ( International English Language Testing System ), İngilizce dilinin geçerli olduğu ortamlarda çalışmak veya eğitim almak isteyenlerin İngilizce altyapısındaki yeterliliklerini ölçmek ve seviyelerini belirlemek amacıyla hazırlanmış bir sınavdır. Günümüzde, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerdeki üniversiteler ve şirketlerce kabul gören IELTS, GC AKADEMİ’ de  sizlerin belirleyeceği gün ve saatlerde IELTS Sınav Hazırlık eğitimi,  Özel Ders olarak verilmektedir.

IELTS sınavı da TOEFL sınavı gibi dört bölümden oluşmaktadır Listening (Dinleme), Reading (Okuma), Speaking (Konuşma) ve Writing (Yazılı Anlatım). En yüksek not 9 olan sınavda Üniversite Hazırlık Atlama veya iş başvurularında kabul edilebilecek en düşük puan 6 veya 6,5 tur. Ancak TOEFL sınavının aksine, IELTS kağıt üstünde yapılan bir sınavdır. IELTS Akademik bir sınav olup, içeriğini de güncel konuların yanı sıra akademik konular oluşturmaktadır.

IELTS sınavından geçerli puan alabilmeniz için, akademik materyallerimiz ve gelişiminizi yakından takip etmenize yardımcı olacak geri dönüşümler sağlayan uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Size uygun gün ve saatleri belirleyin GC AKADEMİ ile kesin başarıyı yakalayın.

 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!