Genel İngilizce Özel Ders ve VIP Mini Grup İngilizce Eğitim

Genel İngilizce Özel Ders ve VIP Mini Grup İngilizce Eğitim

Yıllarca okullarda İngilizce öğrendiniz, her yıl sil baştan bir önceki yılın tekrarını aldınız; öğrendiğiniz her kelimeyi on kez yazmak suretiyle ezberlediniz. Bilgileriniz pekişti, “Ben artık İngilizce biliyorum” dediniz ki bildiğiniz İngilizce dil bilgisi kuralları ve çoktan ezberleyip unutmuş olduğunuz kelimeler size yetmedi çünkü İngilizce bu sefer karşınıza kağıt üstünde değil, sözlü olarak çıktı. Bu dilin dil bilgisi kuralları değil,  işlevi devreye girerek becerileriniz sorgulandı.

İngilizce dil becerisine dil bilgisi kuralları dahil olmadığı için ilerleyemediniz. İngilizce dil becerisi dört bölümden oluşmaktadır ve buna sadece Reading-okuma- Listening-dinleme- Writing- yazma- ve Speaking –konuşma- dahildir.
GC AKADEMİ olarak amacımız, (Common European Framework- Avrupa Ortak Eğitim Çerçevesi) ölçütleri doğrultusunda, bildiğiniz veya öğreneceğiniz kuralları en iyi şekilde pratiğe dökmeniz yani konuşmanızdır. 
Genel İngilizce eğitimlerimiz Max. 6 kişiden oluşan VIP Grup adı altında devam etmekte ve her bir öğrencimizin ilerleyişi sistematik şekilde takip edilmektedir. Klasik dil kurslarında gördüğünüz eğitim mantığını bir kenara bırakarak kendi hazırladığımız özel kaynaklar ile hem genel ingilizcenizi geliştirecek hem de iş ingilizcesi konusunda sizlere yardımcı olacak altyapıya sahip olacaksınız. 

Bireysel Özel Ders çalışmalarımız ise Min. 30 derslik paketlerden oluşmaktadır. Ve paketlerde sunulan içerik(genel ingilizce, iş ingilizcesi, belirli alanlara özel konular, speaking) katılımcılarımızın ihtiyacı dahilinde hazırlanmaktadır. Bu şekilde kısa süreçte eğitimden maksimum verim almanızı ve hiçbir dersinizin vakit kaybı olmamasını sağlarız.
Eğitmen kadromuz ise en güvendiğimiz yönümüzdür. GC Akademi olarak memnuniyetsizlik gibi bir kavramı sağladığımız hizmette kabul edemeyeceğimizden, katılımcı adaylarımıza mümkün olduğunca alacakları eğitimin verimini göstermek ve sonrasında kayıt işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktayız. Özellikle bireysel özel ders çalışmalarımızda Ücretsiz Deneme Dersi hizmetimiz bu fikrimizi desteklemlektedir.
Yapmanız gereken tek şey size uygun olan saat ve günleri seçip, ofisimize uğramanız yeterli.


 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!