Özel İngilizce Merkezi markası ile 2013 yılında başlattığımız, kısa süre içerisinde sunduğumuz hizmetin memnuniyet ve başarısı sayesinde Dünya Markalarının Tercihi haline gelen markamız, GC AKADEMİ olarak çok daha kapsamlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. GC AKADEMİ, İngilizce Eğitimi'nin yanı sıra Yabancılara Türkçe Eğitimi ve Çeviri Hizmet Desteğini de aynı kalite ve memnuniyet dahilinde sizlere sağlamaktadır.


Sistemimiz; hızla akan hayata ayak uydurmaya çalışan, kendini geliştirmek isteyen ancak vakitsizlikten yakınan öğrencilerimize özel olarak hazırlanmış Özel Ders Paketlerinden oluşmaktadır. Amacımız “zamanım yok” söylemini ortadan kaldırmak üzere, sizlere en verimli İngilizce Özel Dersi verip, bu dili hayatınızın her alanında kullanabilir hale getirmektir. Günümüzde “İngilizce biliyorum” kavramı artık geçerliliğini yitirmiş olup yerini “İngilizce konuşabiliyorum” kavramına bırakmıştır. GC AKADEMİ olarak öğrencilerimizin İngilizceyi sadece anlamakla kalmayıp bir o kadar da akıcı bir şekilde konuşabilmelerini sağlamak en önemli misyonudur. İngilizce konuşabilmek sadece bir ihtiyaç değil, bir özgürlüktür. Bu özgürlüğe size Özel İngilizce Derslerle, GC AKADEMİ aracılığıyla ulaşın.


GC AKADEMİ'yi ziyaret ettiğinizde, öncelikle seviyenizi belirlemek amacıyla kısa bir seviye tespit sınavına alınırsınız. Sonrasında ise, uluslar arası dil seviyelerini tek çatı altında toplayan CEF (Common European Framework) kriterleri doğrultusunda seviyeniz belirlenir. Seviyeler A, B ve C olmak üzere üç ana bölümden oluşmakta olup her seviye kendi içinde A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere ikiye ayrılır. A seviyeleri ayrı ayrı 60 dersten, B ve C seviyeleri ise ayrı ayrı 80 derslik paketlerden oluşmaktadır. Her ders 40 dakikadır ve öğrencilerimizin en aktif şekilde bu süreçten verim almaları sağlanmaktadır.  


GC AKADEMİ, sadece İngilizce Özel Ders veren bir merkezdir. Bu nedenle seviyeniz ne olursa olsun, alanında uzman eğitmenlerimiz, siz öğrencilerimizle özel olarak ilgilenmekte ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Öncelikle sizi Eğitim Danışmanlarımız karşılar ve sonrasında kurumumuzun Eğitim Koordinatörü ile tanıştırılırsınız. Seviye tespit sınavınızı değerlendiren koordinatörümüz size en uygun eğitmeni seçmek ve eğitim sürecinizin nasıl olacağıyla ilgili bilgi vermekle görevlidir. Talepleriniz doğrultusunda Ücretsiz Deneme ders uygulamamız mevcuttur. Böylece sizi bu süreçte nelerin beklediğini daha yakından görme fırsatını yakalarsınız. Eğitiminiz, sizin istediğiniz gün ve saatlerde koordinatörümüzün yakın takibiyle başlar ve dil nasıl öğrenilir konusunun üzerinde özellikle durulur. Çünkü öğrencilerimizin kendi öğrenme süreçlerini takip edip, eğitimlerinin verimliliğini kendilerinin ölçmesi esastır. GC AKADEMİ, eğitiminiz boyunca, dersleriniz dışında her zaman sorularınızı sorup, varsa öğrenme güçlüklerinizi veya nasıl çalışmanız gerektiğini danışabileceğiniz bir yardımcınız bulanacaktır.


Referanslarımız

Kurumumuzun yaptığı anlaşmalar dahilinde çalıştığımız markaların birçoğunun bilgileri gizli tutulmaktadır. Detaylı referanslarımız için lütfen irtibata geçiniz.
                             
                


 

 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!