Kişisel Müşteri Danışmanı / Lüks Tüketim


Özellikle Lüks Tüketim sektörüne yönelik hazırladıkları materyaller ile nokta atışı bir eğitim almaktayım. GC AKADEMİ özel dersleri ile özel olduğumu her zaman hissetmemi sağlıyor.

Benim gibi senelerdir kurs kurs dolaşan biri olarak, en sonunda doğru noktada olduğumu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Satış Danışmanı / Lüks Tüketim


Kesinlikle gidip o güzel atmosferi görmelisiniz. Eğitmenler çok iyi, İngilizce derdinden kurtulmak istiyorsanız mutlaka tavsiye ediyorum.

Satış Danışmanı / Lüks Tüketim

GC AKADEMİ ile bir yıl önce tanıştım. Birçok eksiğim vardı, öncelikle eksikliklerimin üzerine gittik. Eğitmenler son derece sabırlı ve eğlenceli, her bir ders bir öncekinden daha verimli. İngilizce konuşmaktan korkuyorsanız, GC AKADEMİ ile bütün tabularınızı yıkıp keyifle İngilizce öğrenebilirsiniz.

Garson


Ceren Hoca ile başladığımız İngilizce derslerine uzun süredir devam etmekteyim. İhtiyaçlarımı bilen, bana özel programları ile başladığımız zamandan çok daha iyi bir durumdayım. Her sabah beni arayarak uyandırması içinde hiçbir ek ücret istememekteler :)

 Şoför / Lüks Tüketim

 
Daha öncesinden birçok başarısız İngilizce eğitim denemem olmasına rağmen GC AKADEMİ ile 2 sene öncesinde başlattığımız verimli çalışmalar ile artık Yurt Dışından gelen misafirlerimiz özgüven ile karşılayıp, yoğun İstanbul trafiğinde rahat rahat konuşuyorum :)

Satış Danışmanı / Lüks Tüketim


Dersler kesinlikle monoton değil, hazırlanan materyallerde kendi isimlerimizi ve bilgilerimizi görmek bile motivasyonumuzu arttırmaya yetiyor. Doğru tercih GC AKADEMİ.

Satış Danışmanı / Lüks Tüketim


Hiçbir sorunuz cevapsız kalmıyor. Eğitim kurumlarının çoğunda bulamayacağınız bu durum zaten yeterlidir :)​

Yapımcı


İyi olan İngilizce Altyapımı Özel Ders eğitimi ile daha da ilerlettim. Yoğun çalışma tempoma rağmen esnek çalışma saatleri sayesinde bana özel format ve saatte eğitim imkanı sunulmasını çok seviyorum. İlgi alanlarıma yönelik okuma, yazma ve konuşma dersleri ile yeni öğrendiğim kelimeleri daha kolay aklımda tutuyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!