Genel İngilizce Özel Ders ve VIP Mini Grup İngilizce Eğitim

Genel İngilizce Özel Ders ve VIP Mini Grup İngilizce Eğitim

Yıllarca okullarda İngilizce öğrendiniz, her yıl sil baştan bir önceki yılın tekrarını aldınız; öğrendiğiniz her kelimeyi on kez yazmak suretiyle ezberlediniz. Bilgileriniz pekişti, “Ben artık İngilizce biliyorum” dediniz ki bildiğiniz İngilizce dil bilgisi kuralları ve çoktan ezberleyip unutmuş olduğunuz kelimeler size yetmedi çünkü İngilizce bu sefer karşınıza kağıt üstünde değil, sözlü olarak çıktı. Bu dilin dil bilgisi kuralları değil,  işlevi devreye girerek becerileriniz sorgulandı.

İngilizce dil becerisine dil bilgisi kuralları dahil olmadığı için ilerleyemediniz. İngilizce dil becerisi dört bölümden oluşmaktadır ve buna sadece Reading-okuma- Listening-dinleme- Writing- yazma- ve Speaking –konuşma- dahildir. GC AKADEMİ olarak amacımız, (Common European Framework- Avrupa Ortak Eğitim Çerçevesi) ölçütleri doğrultusunda, bildiğiniz veya öğreneceğiniz kuralları en iyi şekilde pratiğe dökmeniz yani konuşmanızdır.

Bunu sağlamanın en verimli ve pratik yolu ise size özel hazırlanmış yöntem ve materyallerimizle, alanında uzman, profesyonel eğitimcilerimiz tarafından verilen özel derslerdir. Size uygun olan saat ve günleri seçip, ofisimize uğramanız yeterli.

 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!