VIP Grup İngilizce Eğitim (Max. 5 Kişi)

VIP Grup İngilizce Eğitim (Max. 8 Kişi)

GC AKADEMİ'de, İngilizce eğitimini özel gruplarla da alabilirsiniz. Dersler maksimum 5 kişilik gruplarda verilmekte olup, diğer grup katılımcılarının da sizinle aynı İngilizce seviyesinde olması zorunludur. Bunun yanı sıra, meslek gruplarınızın ve öğrenme tiplerinizin de birbirine yakın olması önem teşkil etmektedir. Bu tip gruplarda, interaktif bir eğitim ortamı oluşturabilmek için, karşılıklı diyaloglara ağırlık verilmekte olup, beceri odaklı ders planları yapılıp uygulanmaktadır.

Reading texts (okuma metinleri, ses kayıtları ve writing (yazma) çalışmaları diyaloglarla desteklenerek, İngilizceyi hem anlayıp hem de pratiğe dökerek konuşmanız sağlanmaktadır. Gramer (dilbilgisi) kuralları, bu becerileri uygularken öğrenilir çünkü Gramer (dilbilgisi), bir beceri değil, bir kurallar bütünüdür. Kuralları bilmeniz, İngilizce konuşabileceğiniz anlamına gelmez. Kelime hazinenizi geliştirip, her bir kelimenin fonksiyonunu, formunu kavramanız ve uygulamanız esas olandır.

Bu konuda her zaman destek alabileceğiniz uzman eğitmenlerimiz, sorularınızı cevaplayıp, sizi en doğru öğrenme şekline yönlendirecektir. Ücretsiz Deneme Dersimizde de bu konularda GC AKADEMİ Eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!