Özel Ders İngilizce Eğitim

Özel Ders İngilizce Eğitim


GC AKADEMİ, özel ders ingilizce eğitimini sadece öğrenci sayısının azlığıyla ya da İngilizce öğrenmenizin daha hızlı oluşuyla değil, size özel hazırlanan güncel materyallerle de özelleştiriyor. Bir grup içinde takip edilen kitap ve müfredat herkese aynı şekilde hitap edemez ve vakit kaybından öteye geçemez. Her öğrencinin öğrenme tipi ve ilgi alanları farklıdır. Piyasada satılan ve birçok kurum tarafından kullanılan course book diye adlandırılan ders kitapları, genel bir kitleye hitap etmekte olup, ne yazık ki her zaman işinize yaramayacak konuşma konuları ve kelimelerle doludur.

Dil öğrenirken neyi neden öğrenmeniz gerektiğini de sorgulamalısınız. Gerçek dünyada hiç duymadığınız ve duyamayacağınız yüzlerce dilbilgisi kuralı ve kalıp öğrenmek, ezberden öteye gitmeyecektir. GC AKADEMİ olarak öğrencilerimizin, kendi öğrenme süreçlerini yakından takip etmelerini, dolayısıyla öğrendikleri her bir kelime ve yapıyı sorgulamalarını bekliyoruz.

Ancak bu şekilde bir dile nasıl yaklaşmanız gerektiğini öğretebiliriz ve sizler de bu şekilde ana diliniz ve öğreniyor olduğunuz hedef diliniz arasındaki kültür farklarını görebilirsiniz. GC AKADEMİ'de, öğrettiğimiz her bir kelime ve yapıyı uygulayarak, kullanarak, gerçekçi diyaloglarla öğreneceğinize garanti veriyoruz.

GC AKADEMİ'deki size Özel İngilizce derslerinizde, eğitmenlerimizle sürekli karşılıklı iletişim halinde olacağınız için, İngilizceyi hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceksiniz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!