Mağazacılık Perakende Satış İngilizcesi

Mağazacılık Perakende Satış İngilizcesi

Mağazacılık - Perakende Satış İngilizcesi, diğer alanlarda olduğu gibi oldukça önem kazanmıştır, özellikle Lüks Tüketim kategorisinde iyi bir pazar olan Türkiye için. Müşterilerinin büyük çoğunluğu yabancı olan, sektörün öncülerinden birçok marka çalışanlarının akıcı bir İngilizce ile kaliteli servis sunması beklenmektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda, satış danışmanlarının hedef dilde müşterileri nasıl karşılayacaklarını, doğru sorular ile müşterilerinin ihtiyaçlarını nasıl belirleyeceklerini, doğru önerilerde nasıl bulunacaklarını ve en önemlisi markayı nasıl temsil edeceklerini iyi bilmeleri gerekmektedir.

Katılımcıların hem kendilerini hem de iş becerilerini geliştirmeleri öncelikli hedefimizdir. Almış oldukları İngilizce eğitim, ürün satışlarının artmasında da oldukça etkili olacaktır. Mağazayı ziyaret eden müşterilere sadece servis yapmanın yanı sıra iyi bir iletişim kurmakta ürün satışları açısından oldukça önemlidir.

Bunu gerçekleştirebilmek için de eğitmenlerimiz satış danışmanlarının İngilizceyi doğru ve akıcı bir şekilde kullanmalarını sağlayacaktır. Eğitim boyunca alanında uzman eğitmenlerimiz Mağazacılık İngilizcesine özel materyaller hazırlayarak satış danışmanlarının mağaza içindeki başarılarını arttırmayı hedeflemektedir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!