İş İngilizcesi - Business English

İş İngilizcesi - Business English

İş İngilizcesinde, çalışmakta bulunduğunuz sektör dil eğitimindeki ihtiyaçlarınızı da belirler. GC AKADEMİ olarak öncelikli hedefimiz, çalışıyor olduğunuz alandaki teknik terimler, yazışmalar ve çeviriler üzerine gelişiminizi sağlamaktır. Her sektörde kullanılan terimler değişiklik göstermektedir. Muhasebe İngilizcesi veya hukuk İngilizcesi ile mağazacılık İngilizcesi eğitimini aynı şekilde değerlendirmek mümkün değildir.

İş İngilizcesi için belli bir seviyede olmanız beklenir fakat öğrenmeniz gereken kelime ve terimleri seviye gözetmeksizin öğrenebilirsiniz. Bu tarz bir eğitim programını sağlayabilmek için öncelikle ihtiyaçlarınız belirlenir, sonrasında sektörünüz ile ilgili uzman eğitmenlerimiz paket program hazırlığı yapıp, tamamı ile sizlerin eksiklikleri doğrultusunda içerik hazırlarlar.

Eğer sizler de sektörünüzde öne çıkmak istiyorsanız, GC AKADEMİ’nin sizlere özel hazırlanmış ücretsiz deneme dersinden faydalandıktan sonra kararınızı verebilir, İş İngilizcesi Paket programlarımızın size katacakları ile iş hayatınızda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!